sobota, 11 stycznia 2014

Najbardziej oczekiwana ksiązka: styczeń 2014

W kąciku "Najbardziej oczekiwana książka" będą się pojawiały zapowiedzi jednej wybranej książki jaką chciałabym zakupić.


Najbardziej oczekiwaną książką 

stycznia 2014

jest............ Johanna Lindsey 
Pozwól się znaleźć miłościNamiętna i dowcipna powieść o losach Amandy Locke, siostry fascynującego Rafe'a Locke'a z bestsellerowego Diabła, który ją uwiódł. Londyńska socjeta ma własnego Kupidyna. Znany hodowca koni, a od czasu do czasu również swat, Devin Baldwin, kojarzy młode damy z odpowiednimi dla nich dżentelmenami, opierając się przy tym na niekonwencjonalnych metodach. Nie zważając na zgorszenie towarzystwa, ciemnowłosy Kupidyn doradza debiutantkom, jak mogą zwiększyć swoje szanse na spotkanie właściwego partnera, a jego wskazówki bywają ostre i celne niczym strzały bożka miłości! Urocza Amanda Locke, córka diuka, uosabia wszystko, czego może pragnąć arystokrata, lecz mimo to szuka męża już trzeci sezon. Plotkarze nie próżnują, a zdumiona rodzina ucieka się do wszelkich sposobów, by pomóc jej znaleźć męża. Gdy obiektem zakusów Amandy staje się zamożny miłośnik koni, Amanda postanawia przezwyciężyć lęk przed jazdą konną i chcąc nie chcąc zostaje uczennicą irytującego Devina Baldwina. Czy to możliwe, by zakochała się we własnym swacie?

tłumaczenie: Alina Patkowska
tytuł oryginału: Let Love Find You
wydawnictwo: Świat Książki
data wydania: 18 stycznia 2014 
kategoria: romans :-)

Ponieważ posiadam wszystkie książki Johanny Lindsey książka "Pozwól się znaleźć miłości" na pewno również zagości na mojej półce, pytanie tylko kiedy :-).2 komentarze:

  1. Hello from Spain: it is a great novel .. Keep in touch

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam o tej książce, ale uwielbiam romanse, więc koniecznie muszę rozejrzeć się za "Pozwól się znaleźć miłości" , bo zapowiada się świetnie.

    OdpowiedzUsuń